SAMSUNG GALAXY S4 FONKSİYONEL KILIF

Favorilere ekle
Fiyat: 20,00 TL
İletişim 532-243 73 92
Eklendi 15-09-2018 10:35:03

Açıklama

SAMSUNG GALAXY S4 FONKSİYONEL KILIF

 

Sıfırdır, adınıza veya şirketinize kesilecek faturasıyla beraber gönderilecektir, piyasadaki çakma ürünlerle karıştırmayın ürün orjinal ve 2 yıl garantilidir sadece kutusunda ufak bir defo vardır. Bu durum göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmıştır ve uygun fiyata satılmaktadır. Fiyata %18 KDV Dahildir.

 

 

SAMSUNG GALAXY S4 FONKSİYONEL KILIF

Galaxy S4 akıllı telefonunuzu; darbelere, çizilmelere ve görünmez kazalara karşı korurken aynı zamanda müthiş bir fonksiyonellik sunan bu özel telefon kılıfına hayatınızda yer açın! SAMSUNG GALAXY S4 fonksiyonel kılıf,  S4 için özel olarak tasarlanmıştır ve cihazın dahili bir parçası kadar telefonla uyumlu çalışır.

Ön kısımda bulunan küçük pencere, bu kılıfı diğer tüm kılıflardan üstün kılan bir numaralı özelliktir.Çünkü bu pencere sayesinde kılıfın kapağını açmaya gerek kalmadan gelen çağrıları görebilir, yanıtlayabilir ya da sonlandırabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 fonksiyonel kılıfın kapağını kapattığınız anda tam ekranda gördüğünüz tüm işaret ve simgeler küçülür ve kılıfta bulunan pencerenin içinde toplanır. Takvim, pil durumu, cevapsız çağrılar ve diğer bildirimlerin hepsini bu ekranda görmeniz mümkündür. Ayrıca kılıfın içinde bulunan manyetik tabakaları kullanarak telefonunuzu otomatik açıp kapatabilmenize imkan tanıyan Hall IC sensörü de hayatınızı kolaylaştıran bir diğer özellik.

Sarı, Yeşil, Turuncu, Mavi renk seçeneklerine sahip  tarzınıza uygun rengi seçebilirsiniz.

Konum


İlan detayları

İlan ID'si: 1086
Gösterildi: 136
Sona ermekte: 11-06-2021 07:35:03